STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "III liga lubelsko-podkarpacka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Motor Lublin 6 15 5 0 1 13 4 9
2 Lublinianka Lublin 6 14 4 2 0 11 5 6
3 Stal Rzeszów 5 12 4 0 1 9 2 7
4 Avia Świdnik 6 12 4 0 2 12 6 6
5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 11 3 2 1 7 5 2
6 Resovia Rzeszów 5 11 3 2 0 7 4 3
7 Karpaty Krosno 6 10 3 1 2 10 7 3
8 Polonia Przemyśl 6 9 3 0 3 8 6 2
9 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 8 2 2 2 8 7 1
10 Sokół Sieniawa 6 8 2 2 2 8 10 -2
11 Piast Tuczempy 6 8 2 2 2 6 8 -2
12 JKS Jarosław 6 6 1 3 2 6 5 1
13 Izolator Boguchwała 6 6 2 0 4 8 14 -6
14 Lewart Lubartów 6 5 1 2 3 8 9 -1
15 Chełmianka Chełm 6 5 1 2 3 6 9 -3
16 Orzeł Przeworsk 6 4 1 1 4 9 11 -2
17 Orlęta Radzyń Podlaski 6 4 1 1 4 8 11 -3
18 AMSPN Hetman Zamość 6 0 0 0 6 3 24 -21
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"III liga lubelsko-podkarpacka" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Motor Lublin 4 12 4 0 0 11 2 9
2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 10 3 1 0 5 1 4
3 Avia Świdnik 3 9 3 0 0 7 2 5
4 Wólczanka Wólka Pełkińska 3 7 2 1 0 7 4 3
5 Karpaty Krosno 4 7 2 1 1 6 3 3
6 Sokół Sieniawa 3 7 2 1 0 6 4 2
7 Lublinianka Lublin 2 6 2 0 0 6 2 4
8 Stal Rzeszów 2 6 2 0 0 3 1 2
9 Polonia Przemyśl 3 6 2 0 1 3 3 0
10 Resovia Rzeszów 3 5 1 2 0 4 3 1
11 Orzeł Przeworsk 2 4 1 1 0 6 2 4
12 Chełmianka Chełm 3 4 1 1 1 5 4 1
13 Piast Tuczempy 2 4 1 1 0 1 0 1
14 Lewart Lubartów 3 3 1 0 2 5 5 0
15 Izolator Boguchwała 3 3 1 0 2 5 6 -1
16 Orlęta Radzyń Podlaski 3 3 1 0 2 4 5 -1
17 JKS Jarosław 3 2 0 2 1 2 3 -1
18 AMSPN Hetman Zamość 3 0 0 0 3 1 10 -9
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"III liga lubelsko-podkarpacka" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lublinianka Lublin 4 8 2 2 0 5 3 2
2 Stal Rzeszów 3 6 2 0 1 6 1 5
3 Resovia Rzeszów 2 6 2 0 0 3 1 2
4 JKS Jarosław 3 4 1 1 1 4 2 2
5 Piast Tuczempy 4 4 1 1 2 5 8 -3
6 Polonia Przemyśl 3 3 1 0 2 5 3 2
7 Avia Świdnik 3 3 1 0 2 5 4 1
8 Karpaty Krosno 2 3 1 0 1 4 4 0
9 Motor Lublin 2 3 1 0 1 2 2 0
10 Izolator Boguchwała 3 3 1 0 2 3 8 -5
11 Lewart Lubartów 3 2 0 2 1 3 4 -1
12 Orlęta Radzyń Podlaski 3 1 0 1 2 4 6 -2
13 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 1 0 1 1 2 4 -2
14 Wólczanka Wólka Pełkińska 3 1 0 1 2 1 3 -2
15 Sokół Sieniawa 3 1 0 1 2 2 6 -4
16 Chełmianka Chełm 3 1 0 1 2 1 5 -4
17 Orzeł Przeworsk 4 0 0 0 4 3 9 -6
18 AMSPN Hetman Zamość 3 0 0 0 3 2 14 -12
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"III liga lubelsko-podkarpacka" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lublinianka Lublin 5 13 4 1 0 10 4 6
2 Avia Świdnik 5 12 4 0 1 12 5 7
3 Motor Lublin 5 12 4 0 1 10 3 7
4 Stal Rzeszów 5 12 4 0 1 9 2 7
5 Resovia Rzeszów 5 11 3 2 0 7 4 3
6 Karpaty Krosno 5 10 3 1 1 10 6 4
7 Polonia Przemyśl 5 9 3 0 2 8 5 3
8 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 8 2 2 1 5 4 1
9 Wólczanka Wólka Pełkińska 5 7 2 1 2 7 6 1
10 JKS Jarosław 5 5 1 2 2 5 4 1
11 Lewart Lubartów 5 5 1 2 2 7 7 0
12 Sokół Sieniawa 5 5 1 2 2 6 9 -3
13 Piast Tuczempy 5 5 1 2 2 3 7 -4
14 Chełmianka Chełm 5 5 1 2 2 5 6 -1
15 Orzeł Przeworsk 5 4 1 1 3 8 9 -1
16 Orlęta Radzyń Podlaski 5 3 1 0 4 7 10 -3
17 Izolator Boguchwała 5 3 1 0 4 7 14 -7
18 AMSPN Hetman Zamość 5 0 0 0 5 2 21 -19
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
AMSPN Hetman Zamość 04 16 03 02 24 05
Avia Świdnik 00 10 21 44 20 31
Chełmianka Chełm 01 20 10 23 00 15
Izolator Boguchwała 20 23 21 31 04 04
JKS Jarosław 11 30 01 11 10 02
Karpaty Krosno 12 32 01 21 10 31
Lewart Lubartów 22 01 21 21 00 24
Lublinianka Lublin 20 11 20 32 11 21
Motor Lublin 01 11 11 31 21 50
Orlęta Radzyń Podlaski 32 34 10 02 21 01
Orzeł Przeworsk 01 42 00 23 13 22
Piast Tuczempy 11 10 01 12 11 23
Polonia Przemyśl 10 01 21 01 32 21
Resovia Rzeszów 10 11 10 02 10 31
Sokół Sieniawa 11 31 12 22 02 12
Stal Rzeszów 10 00 01 20 10 51
Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 02 00 02 10 41
Wólczanka Wólka Pełkińska 02 12 01 30 22 11
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"III liga lubelsko-podkarpacka" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 AMSPN Hetman Zamość 6 4.5 0.5 4 100 % 0 %
2 Izolator Boguchwała 6 3.67 1.33 2.33 50 % 50 %
3 Orzeł Przeworsk 6 3.33 1.5 1.83 66.67 % 33.33 %
4 Orlęta Radzyń Podlaski 6 3.17 1.33 1.83 66.67 % 33.33 %
5 Avia Świdnik 6 3 2 1 66.67 % 33.33 %
6 Sokół Sieniawa 6 3 1.33 1.67 66.67 % 33.33 %
7 Motor Lublin 6 2.83 2.17 0.67 50 % 50 %
8 Karpaty Krosno 6 2.83 1.67 1.17 33.33 % 66.67 %
9 Lewart Lubartów 6 2.83 1.33 1.5 50 % 50 %
10 Lublinianka Lublin 6 2.67 1.83 0.83 50 % 50 %
11 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 2.5 1.33 1.17 50 % 50 %
12 Chełmianka Chełm 6 2.5 1 1.5 50 % 50 %
13 Polonia Przemyśl 6 2.33 1.33 1 50 % 50 %
14 Piast Tuczempy 6 2.33 1 1.33 50 % 50 %
15 Stal Rzeszów 5 2.2 1.8 0.4 40 % 60 %
16 Resovia Rzeszów 5 2.2 1.4 0.8 40 % 60 %
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 2 1.17 0.83 33.33 % 66.67 %
18 JKS Jarosław 6 1.83 1 0.83 33.33 % 66.67 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Białek Avia Świdnik 6
2 Paweł Piątek Orzeł Przeworsk 5
3 Karol Kalita Lublinianka Lublin 4
4 Damian Szpak Orlęta Radzyń Podlaski 4
5 Jakub Kaganek Lublinianka Lublin 3
6 Mateusz Kompanicki Lewart Lubartów 3
7 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 3
8 Oleksii Prytuliak Chełmianka Chełm 3
9 Łukasz Szczoczarz Stal Rzeszów 3
10 Wojciech Tołpa Piast Tuczempy 3
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Szymala Avia Świdnik 1
2 Dawid Świder Izolator Boguchwała 1
3 Marek Grzywna Chełmianka Chełm 1
4 Adrian Zarzecki Orlęta Radzyń Podlaski 1
5 Krystian Pydych Wólczanka Wólka Pełkińska 1
6 Sylwester Jarosz Orzeł Przeworsk 1


Inne statystyki
czas l: 0.53422689437866