IV liga łódzka sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 19 | 41 | 12 | 5 | 2 | 43 | 12 | 31 | |
2 | RKS Radomsko | 19 | 40 | 12 | 4 | 3 | 42 | 18 | 24 | |
3 | Widzew II Łódź | 19 | 39 | 11 | 6 | 2 | 50 | 17 | 33 | |
4 | AKS SMS Łódź | 19 | 35 | 10 | 5 | 4 | 49 | 28 | 21 | |
5 | Polonia Piotrków Trybunalski | 19 | 35 | 11 | 2 | 6 | 41 | 31 | 10 | |
6 | Ceramika Opoczno | 19 | 35 | 11 | 2 | 6 | 36 | 26 | 10 | |
7 | Zryw Wygoda | 19 | 28 | 8 | 4 | 7 | 44 | 36 | 8 | |
8 | Zjednoczeni Stryków | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 41 | 37 | 4 | |
9 | ŁKS III Łódź | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 43 | 42 | 1 | |
10 | Start Brzeziny | 19 | 25 | 7 | 4 | 8 | 23 | 25 | -2 | |
11 | Warta Działoszyn | 19 | 25 | 8 | 1 | 10 | 38 | 43 | -5 | |
12 | Omega Kleszczów | 19 | 25 | 8 | 1 | 10 | 29 | 38 | -9 | |
13 | KS Kutno | 19 | 24 | 6 | 6 | 7 | 31 | 31 | 0 | |
14 | Skalnik Sulejów | 19 | 22 | 6 | 4 | 9 | 28 | 37 | -9 | |
15 | Boruta Zgierz | 19 | 17 | 5 | 2 | 12 | 29 | 41 | -12 | |
16 | Orkan Buczek | 19 | 16 | 4 | 4 | 11 | 27 | 37 | -10 | |
17 | Szczerbiec Wolbórz | 19 | 14 | 4 | 2 | 13 | 16 | 56 | -40 | |
18 | Włókniarz Zelów | 19 | 8 | 2 | 2 | 15 | 15 | 70 | -55 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Widzew II Łódź | 10 | 26 | 8 | 2 | 0 | 32 | 6 | 26 | |
2 | Ceramika Opoczno | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 18 | 11 | 7 | |
3 | Zjednoczeni Stryków | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 29 | 19 | 10 | |
4 | ŁKS III Łódź | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 28 | 17 | 11 | |
5 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 9 | 18 | 5 | 3 | 1 | 21 | 8 | 13 | |
6 | RKS Radomsko | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 18 | 9 | 9 | |
7 | Polonia Piotrków Trybunalski | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 20 | 19 | 1 | |
8 | Start Brzeziny | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 15 | 14 | 1 | |
9 | AKS SMS Łódź | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 24 | 13 | 11 | |
10 | Zryw Wygoda | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 27 | 14 | 13 | |
11 | Warta Działoszyn | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 23 | 24 | -1 | |
12 | Omega Kleszczów | 9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 12 | 13 | -1 | |
13 | KS Kutno | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 16 | 15 | 1 | |
14 | Orkan Buczek | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 17 | 15 | 2 | |
15 | Skalnik Sulejów | 9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 12 | 17 | -5 | |
16 | Szczerbiec Wolbórz | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 28 | -21 | |
17 | Boruta Zgierz | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 5 | 20 | -15 | |
18 | Włókniarz Zelów | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 5 | 34 | -29 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 22 | 4 | 18 | |
2 | RKS Radomsko | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 24 | 9 | 15 | |
3 | AKS SMS Łódź | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 25 | 15 | 10 | |
4 | Polonia Piotrków Trybunalski | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 21 | 12 | 9 | |
5 | Ceramika Opoczno | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 18 | 15 | 3 | |
6 | Widzew II Łódź | 9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 18 | 11 | 7 | |
7 | Boruta Zgierz | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 24 | 21 | 3 | |
8 | Zryw Wygoda | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 17 | 22 | -5 | |
9 | Skalnik Sulejów | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 16 | 20 | -4 | |
10 | KS Kutno | 10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 15 | 16 | -1 | |
11 | Warta Działoszyn | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 15 | 19 | -4 | |
12 | Omega Kleszczów | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 25 | -8 | |
13 | Zjednoczeni Stryków | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 12 | 18 | -6 | |
14 | ŁKS III Łódź | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 15 | 25 | -10 | |
15 | Szczerbiec Wolbórz | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 28 | -19 | |
16 | Start Brzeziny | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 8 | 11 | -3 | |
17 | Włókniarz Zelów | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 10 | 36 | -26 | |
18 | Orkan Buczek | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 10 | 22 | -12 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Czas bramek
Drużyna | 1-15 | 16-30 | 31-45+ | 46-60 | 61-75 | 76-90+ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ŁKS III Łódź | 4 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 | 3 | 7 | 5 | 1 | 7 | 10 |
Zryw Wygoda | 3 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 7 | 4 | 9 | 4 | 5 | 9 |
Zjednoczeni Stryków | 5 | 8 | 7 | 4 | 7 | 4 | 7 | 4 | 4 | 0 | 10 | 7 |
Włókniarz Zelów | 3 | 5 | 3 | 8 | 0 | 4 | 2 | 11 | 4 | 10 | 1 | 17 |
Widzew II Łódź | 3 | 2 | 10 | 4 | 6 | 1 | 8 | 2 | 7 | 3 | 7 | 2 |
Warta Działoszyn | 3 | 7 | 6 | 3 | 8 | 6 | 2 | 6 | 7 | 5 | 3 | 7 |
Szczerbiec Wolbórz | 3 | 2 | 3 | 8 | 2 | 8 | 3 | 4 | 1 | 8 | 1 | 11 |
Start Brzeziny | 2 | 4 | 1 | 5 | 4 | 5 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Sokół Aleksandrów Łódzki | 4 | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 8 | 3 | 13 | 3 |
Skalnik Sulejów | 4 | 5 | 1 | 8 | 4 | 5 | 2 | 3 | 6 | 5 | 6 | 8 |
RKS Radomsko | 7 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6 | 1 | 7 | 2 | 4 | 5 |
Polonia Piotrków Trybunalski | 6 | 4 | 1 | 7 | 2 | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 | 13 | 2 |
Orkan Buczek | 4 | 2 | 4 | 4 | 4 | 6 | 3 | 6 | 1 | 4 | 7 | 8 |
Omega Kleszczów | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 4 | 2 | 7 | 5 | 5 |
KS Kutno | 1 | 6 | 8 | 1 | 3 | 3 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 | 6 |
Ceramika Opoczno | 3 | 2 | 7 | 6 | 5 | 3 | 6 | 4 | 2 | 5 | 6 | 3 |
Boruta Zgierz | 2 | 7 | 5 | 4 | 1 | 5 | 5 | 4 | 6 | 8 | 10 | 4 |
AKS SMS Łódź | 6 | 1 | 3 | 4 | 8 | 4 | 7 | 3 | 2 | 7 | 7 | 6 |
- bramki zdobyte, - bramki stracone |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Średnia ilość bramek
Lp. | Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz Zelów | 19 | 4.47 | 0.79 | 3.68 | 78.95% | 21.05% |
2 | Warta Działoszyn | 19 | 4.26 | 2 | 2.26 | 89.47% | 10.53% |
3 | ŁKS III Łódź | 20 | 4.25 | 2.15 | 2.1 | 85% | 15% |
4 | Zryw Wygoda | 19 | 4.21 | 2.32 | 1.89 | 84.21% | 15.79% |
5 | AKS SMS Łódź | 19 | 4.05 | 2.58 | 1.47 | 68.42% | 31.58% |
6 | Zjednoczeni Stryków | 20 | 3.9 | 2.05 | 1.85 | 65% | 35% |
7 | Szczerbiec Wolbórz | 19 | 3.79 | 0.84 | 2.95 | 63.16% | 36.84% |
8 | Polonia Piotrków Trybunalski | 19 | 3.79 | 2.16 | 1.63 | 78.95% | 21.05% |
9 | Boruta Zgierz | 19 | 3.68 | 1.53 | 2.16 | 68.42% | 31.58% |
10 | Widzew II Łódź | 19 | 3.53 | 2.63 | 0.89 | 68.42% | 31.58% |
11 | Omega Kleszczów | 19 | 3.53 | 1.53 | 2 | 68.42% | 31.58% |
12 | Skalnik Sulejów | 19 | 3.42 | 1.47 | 1.95 | 57.89% | 42.11% |
13 | Orkan Buczek | 19 | 3.37 | 1.42 | 1.95 | 78.95% | 21.05% |
14 | KS Kutno | 19 | 3.26 | 1.63 | 1.63 | 68.42% | 31.58% |
15 | Ceramika Opoczno | 19 | 3.26 | 1.89 | 1.37 | 68.42% | 31.58% |
16 | RKS Radomsko | 19 | 3.16 | 2.21 | 0.95 | 57.89% | 42.11% |
17 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 19 | 2.89 | 2.26 | 0.63 | 57.89% | 42.11% |
18 | Start Brzeziny | 19 | 2.53 | 1.21 | 1.32 | 47.37% | 52.63% |
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Krystian Białas | Zryw Wygoda | 12 |
2 | Adam Patora | Zjednoczeni Stryków | 12 |
3 | Patryk Pietrasiak | AKS SMS Łódź | 10 |
4 | Jakub Szlaski | Skalnik Sulejów | 10 |
5 | Marcin Kacela | KS Kutno | 10 |
6 | Radosław Kuciński | Zryw Wygoda | 8 |
7 | Kacper Rutkowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 7 |
8 | Konrad Niedzielski | Widzew II Łódź | 7 |
9 | Oleksii Naidyshak | Sokół Aleksandrów Łódzki | 7 |
10 | Bartłomiej Trzeboński | Omega Kleszczów | 7 |
11 | Juliusz Molis | RKS Radomsko | 7 |
12 | Mateusz Lubczyński | Start Brzeziny | 7 |
13 | Mateusz Jakubiak | Polonia Piotrków Trybunalski | 7 |
14 | Wiktor Płaneta | RKS Radomsko | 7 |
15 | Bartosz Machaj | RKS Radomsko | 7 |
16 | Daniel Tanżyna | Widzew II Łódź | 6 |
17 | Grzegorz Brochocki | Zryw Wygoda | 6 |
18 | Jardel Muniz Cruz | Sokół Aleksandrów Łódzki | 6 |
19 | Adam Kajszczak | ŁKS III Łódź | 6 |
20 | Bartłomiej Madaj | Warta Działoszyn | 6 |
21 | Michał Wolinowski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 6 |
22 | Daniel Mąka | Widzew II Łódź | 6 |
23 | Adam Banasiak | Ceramika Opoczno | 6 |
24 | Michał Lewandowski | Orkan Buczek | 6 |
25 | Kacper Piotrowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 6 |
26 | Cezary Stefańczyk | Warta Działoszyn | 5 |
27 | Wojciech Pawlak | Sokół Aleksandrów Łódzki | 5 |
28 | Cezary Dominiak | Ceramika Opoczno | 5 |
29 | Szymon Młynarczyk | Zjednoczeni Stryków | 5 |
30 | Mateusz Misiak | Boruta Zgierz | 5 |
31 | Paweł Drągowski | Warta Działoszyn | 5 |
32 | Wojciech Skawiński | Zjednoczeni Stryków | 5 |
33 | Alan Siwek | ŁKS III Łódź | 5 |
34 | Stanisław Białkowski | Włókniarz Zelów | 4 |
35 | Bartosz Bujalski | KS Kutno | 4 |
36 | Aleksander Cieślik | Szczerbiec Wolbórz | 4 |
37 | Kamil Cupriak | Zjednoczeni Stryków | 4 |
38 | Adrian Kralkowski | AKS SMS Łódź | 4 |
39 | Karol Chmielewski | Boruta Zgierz | 4 |
40 | Damian Głowacki | Polonia Piotrków Trybunalski | 4 |
41 | Kamil Andrzejkiewicz | Widzew II Łódź | 4 |
42 | Mateusz Kaflowski | Orkan Buczek | 4 |
43 | Łukasz Włodarczyk | AKS SMS Łódź | 4 |
44 | Dominik Pecyna | Ceramika Opoczno | 4 |
45 | Michał Wrzesiński | AKS SMS Łódź | 4 |
46 | Hubert Berłowski | Orkan Buczek | 3 |
47 | Mateusz Roczek | Omega Kleszczów | 3 |
48 | Jan Jędrzejczak | Boruta Zgierz | 3 |
49 | Ignacy Ogłoziński | Ceramika Opoczno | 3 |
50 | Kacper Popławski | ŁKS III Łódź | 3 |
51 | Joachim Pabjańczyk | Boruta Zgierz | 3 |
52 | Artur Gieraga | AKS SMS Łódź | 3 |
53 | Konrad Bełdziński | Zjednoczeni Stryków | 3 |
54 | Daniel Lisowski | Warta Działoszyn | 3 |
55 | Igor Kania | Sokół Aleksandrów Łódzki | 3 |
56 | Dominik Głowiński | KS Kutno | 3 |
57 | Krystian Nagieł | Warta Działoszyn | 3 |
58 | Igor Tomaszewski | Zryw Wygoda | 3 |
59 | Przemysław Graliński | Warta Działoszyn | 3 |
60 | Bartłomiej Szadkowski | Start Brzeziny | 3 |
61 | Szymon Rosiak | Włókniarz Zelów | 3 |
62 | Kamil Cybulski | Widzew II Łódź | 3 |
63 | Michał Bańczyk | Szczerbiec Wolbórz | 3 |
64 | Łukasz Dynel | ŁKS III Łódź | 3 |
65 | Patryk Banasiak | AKS SMS Łódź | 3 |
66 | Przemysław Szewczyk | Omega Kleszczów | 3 |
67 | Damian Szczepański | Boruta Zgierz | 2 |
68 | Tomasz Dąbrowski | KS Kutno | 2 |
69 | Krzysztof Łukasik | Ceramika Opoczno | 2 |
70 | Karol Pawlikowski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
71 | Ernest Kurzawa | Widzew II Łódź | 2 |
72 | Mateusz Miarka | Omega Kleszczów | 2 |
73 | Erwin Kołodziejczyk | Ceramika Opoczno | 2 |
74 | Dawid Flaszka | RKS Radomsko | 2 |
75 | Sebastian Zalepa | Orkan Buczek | 2 |
76 | Kacper Chłądzyński | Boruta Zgierz | 2 |
77 | Szymon Kosma | Zjednoczeni Stryków | 2 |
78 | Dariusz Gmosiński | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
79 | Dawid Marcinkowski | Skalnik Sulejów | 2 |
80 | Piotr Białousko | Boruta Zgierz | 2 |
81 | Bartosz Bargiel | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
82 | Grzegorz Kowalski | Orkan Buczek | 2 |
83 | Marcin Zimoń | Zjednoczeni Stryków | 2 |
84 | Dariusz Dutkiewicz | Skalnik Sulejów | 2 |
85 | Kajetan Misztalski | RKS Radomsko | 2 |
86 | Szymon Kunat | Włókniarz Zelów | 2 |
87 | Bartosz Frątczak | KS Kutno | 2 |
88 | Patryk Sławiński | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
89 | Karol Korski | AKS SMS Łódź | 2 |
90 | Mateusz Śliwka | Skalnik Sulejów | 2 |
91 | Bartłomiej Rygała | Omega Kleszczów | 2 |
92 | Tomasz Bąkowicz | Skalnik Sulejów | 2 |
93 | Damian Knera | Start Brzeziny | 2 |
94 | Jakub Piotrowski | Polonia Piotrków Trybunalski | 2 |
95 | Błażej Kaliski | Włókniarz Zelów | 2 |
96 | Kacper Dziuba | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
97 | Damian Bierzyński | Sokół Aleksandrów Łódzki | 2 |
98 | Adrian Malicki | Orkan Buczek | 2 |
99 | Filip Zawiasa | Ceramika Opoczno | 2 |
100 | Dominik Piekut | Ceramika Opoczno | 2 |
101 | Kamil Tlaga | Widzew II Łódź | 2 |
102 | Paweł Bańczyk | RKS Radomsko | 1 |
103 | Jeremiasz Góralczyk | RKS Radomsko | 1 |
104 | Marcin Kozłowski | Widzew II Łódź | 1 |
105 | Daniel Chwałowski | Widzew II Łódź | 1 |
106 | Mateusz Kempski | Widzew II Łódź | 1 |
107 | Krystian Rutkowski | Zryw Wygoda | 1 |
108 | Adrian Marcioch | Orkan Buczek | 1 |
109 | Kamil Pluta | Boruta Zgierz | 1 |
110 | Damian Pokorski | Widzew II Łódź | 1 |
111 | Mateusz Gołda | RKS Radomsko | 1 |
112 | Paweł Kowalczyk | Ceramika Opoczno | 1 |
113 | Patryk Miarka | Zjednoczeni Stryków | 1 |
114 | Adrian Golec | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
115 | Bartosz Wiśniewski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
116 | Adrian Ociepa | Omega Kleszczów | 1 |
117 | Marcin Juraś | Zjednoczeni Stryków | 1 |
118 | Kacper Trenkner | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
119 | Szymon Kuna | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
120 | Arkadiusz Świętosławski | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
121 | Krzysztof Skawiński | Zjednoczeni Stryków | 1 |
122 | Kamil Augustyn | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
123 | Krystian Starczewski | KS Kutno | 1 |
124 | Jan Jakubczak | ŁKS III Łódź | 1 |
125 | Andrzej Dolot | Orkan Buczek | 1 |
126 | Kacper Konstańczuk | Orkan Buczek | 1 |
127 | Jakub Miziołek | Zjednoczeni Stryków | 1 |
128 | Jakub Kmita | Skalnik Sulejów | 1 |
129 | Peter Sobera | Warta Działoszyn | 1 |
130 | Krzysztof Felczak | KS Kutno | 1 |
131 | Krystian Stolarczyk | Orkan Buczek | 1 |
132 | Aleksander Iwańczyk | ŁKS III Łódź | 1 |
133 | Igor Lambrecht | ŁKS III Łódź | 1 |
134 | Wiktor Sujecki | Boruta Zgierz | 1 |
135 | Hugo Ista | ŁKS III Łódź | 1 |
136 | Bartosz Wudkiewicz | Zryw Wygoda | 1 |
137 | Piotr Tazbir | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
138 | Tomasz Wudkiewicz | Zryw Wygoda | 1 |
139 | Filip Zatorski | Omega Kleszczów | 1 |
140 | Eryk Ignatowski | Start Brzeziny | 1 |
141 | Wiktor Dunajski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
142 | Kamil Jaworski | Ceramika Opoczno | 1 |
143 | Dominik Najderek | Widzew II Łódź | 1 |
144 | Remigiusz Waszak | Zjednoczeni Stryków | 1 |
145 | Kacper Kapeliński | Boruta Zgierz | 1 |
146 | Sebastian Miązek | Skalnik Sulejów | 1 |
147 | Adrian Pęgowski | KS Kutno | 1 |
148 | Wiktor Kościuk | ŁKS III Łódź | 1 |
149 | Mateusz Boras | Warta Działoszyn | 1 |
150 | Bartosz Wilkoszewski | Warta Działoszyn | 1 |
151 | Jakub Westwal | ŁKS III Łódź | 1 |
152 | Michał Piróg | Włókniarz Zelów | 1 |
153 | Emil Rulewicz | AKS SMS Łódź | 1 |
154 | Mateusz Jaszczak | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
155 | Aleksander Jończyk | Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 |
156 | Wiktor Preuss | Widzew II Łódź | 1 |
157 | Dawid Owczarek | Widzew II Łódź | 1 |
158 | Lamine Coulibaly | ŁKS III Łódź | 1 |
159 | Kacper Figurski | Boruta Zgierz | 1 |
160 | Mateusz Kuśmierczyk | Zjednoczeni Stryków | 1 |
161 | Mateusz Maryniak | KS Kutno | 1 |
162 | Marcel Żegota | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
163 | Oliwier Niklas | Zryw Wygoda | 1 |
164 | Jan Jaszczak | Włókniarz Zelów | 1 |
165 | Kacper Górski | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
166 | Łukasz Rakowski | Orkan Buczek | 1 |
167 | Maciej Witczak | Skalnik Sulejów | 1 |
168 | Michał Drogosz | Boruta Zgierz | 1 |
169 | Oskar Osiński | Boruta Zgierz | 1 |
170 | Oskar Pióro | Polonia Piotrków Trybunalski | 1 |
171 | Adrian Gaugier | Szczerbiec Wolbórz | 1 |
172 | Jakub Ślawski | Skalnik Sulejów | 1 |
173 | Konrad Puchalski | Skalnik Sulejów | 1 |
174 | Łukasz Ściślewski | Zjednoczeni Stryków | 1 |
175 | Iwo Misztalski | ŁKS III Łódź | 1 |
176 | Antoni Młynarczyk | ŁKS III Łódź | 1 |
177 | Damian Mospinek | Start Brzeziny | 1 |
178 | Łukasz Plichta | Widzew II Łódź | 1 |
179 | Oliwier Siuda | RKS Radomsko | 1 |
IV liga łódzka sezon 2023/2024
Bramki samobójcze
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Daniel Tanżyna | Widzew II Łódź | 1 |
2 | Kamil Andrzejkiewicz | Widzew II Łódź | 1 |
3 | Ignacy Ogłoziński | Ceramika Opoczno | 1 |
4 | Daniel Lisowski | Warta Działoszyn | 1 |
5 | Sebastian Zalepa | Orkan Buczek | 1 |
6 | Krystian Rutkowski | Zryw Wygoda | 1 |
7 | Roman Perizhok | Zryw Wygoda | 1 |
8 | Kacper Załęski | Omega Kleszczów | 1 |
9 | Marcel Buczkowski | Widzew II Łódź | 1 |
10 | Maksymilian Gredka | Boruta Zgierz | 1 |
11 | Szymon Kożecki | AKS SMS Łódź | 1 |
12 | Oskar Błoch | Boruta Zgierz | 1 |