STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga śląska (gr. II)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 3 9 3 0 0 5 1 4
2 GKS II Tychy 3 6 2 0 1 8 3 5
3 Granica Ruptawa 3 6 2 0 1 7 6 1
4 Drzewiarz Jasienica 3 6 2 0 1 4 4 0
5 Szczakowianka Jaworzno 3 6 2 0 1 5 2 3
6 Gwarek Ornontowice 3 5 1 2 0 4 2 2
7 Krupiński Suszec 3 4 1 1 1 2 4 -2
8 Jedność 32 Przyszowice 3 4 1 1 1 5 5 0
9 GTS Bojszowy 3 4 1 1 1 2 3 -1
10 Polonia Łaziska Górne 3 4 1 1 1 5 3 2
11 Spójnia Landek 3 4 1 1 1 2 4 -2
12 Iskra Pszczyna 3 3 1 0 2 4 5 -1
13 Forteca Świerklany 3 3 1 0 2 3 5 -2
14 GKS Radziechowy-Wieprz 3 3 1 0 2 2 4 -2
15 ROW II Rybnik 3 1 0 1 2 3 7 -4
16 Unia Racibórz 3 0 0 0 3 4 7 -3
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 2 6 2 0 0 3 0 3
2 Jedność 32 Przyszowice 2 4 1 1 0 5 4 1
3 Spójnia Landek 2 4 1 1 0 2 1 1
4 GTS Bojszowy 2 4 1 1 0 2 1 1
5 GKS II Tychy 1 3 1 0 0 5 1 4
6 Granica Ruptawa 1 3 1 0 0 3 0 3
7 Polonia Łaziska Górne 1 3 1 0 0 3 0 3
8 Szczakowianka Jaworzno 2 3 1 0 1 4 2 2
9 Gwarek Ornontowice 1 3 1 0 0 2 0 2
10 GKS Radziechowy-Wieprz 1 3 1 0 0 2 0 2
11 Drzewiarz Jasienica 1 3 1 0 0 2 1 1
12 Krupiński Suszec 1 3 1 0 0 1 0 1
13 Iskra Pszczyna 2 3 1 0 1 3 3 0
14 Forteca Świerklany 2 3 1 0 1 3 3 0
15 ROW II Rybnik 2 1 0 1 1 3 5 -2
16 Unia Racibórz 1 0 0 0 1 0 1 -1
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS II Tychy 2 3 1 0 1 3 2 1
2 Unia Turza Śląska 1 3 1 0 0 2 1 1
3 Szczakowianka Jaworzno 1 3 1 0 0 1 0 1
4 Drzewiarz Jasienica 2 3 1 0 1 2 3 -1
5 Granica Ruptawa 2 3 1 0 1 4 6 -2
6 Gwarek Ornontowice 2 2 0 2 0 2 2 0
7 Polonia Łaziska Górne 2 1 0 1 1 2 3 -1
8 Krupiński Suszec 2 1 0 1 1 1 4 -3
9 Iskra Pszczyna 1 0 0 0 1 1 2 -1
10 Jedność 32 Przyszowice 1 0 0 0 1 0 1 -1
11 Unia Racibórz 2 0 0 0 2 4 6 -2
12 GTS Bojszowy 1 0 0 0 1 0 2 -2
13 Forteca Świerklany 1 0 0 0 1 0 2 -2
14 ROW II Rybnik 1 0 0 0 1 0 2 -2
15 Spójnia Landek 1 0 0 0 1 0 3 -3
16 GKS Radziechowy-Wieprz 2 0 0 0 2 0 4 -4
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Turza Śląska 3 9 3 0 0 5 1 4
2 GKS II Tychy 3 6 2 0 1 8 3 5
3 Drzewiarz Jasienica 3 6 2 0 1 4 4 0
4 Szczakowianka Jaworzno 3 6 2 0 1 5 2 3
5 Granica Ruptawa 3 6 2 0 1 7 6 1
6 Gwarek Ornontowice 3 5 1 2 0 4 2 2
7 Polonia Łaziska Górne 3 4 1 1 1 5 3 2
8 Krupiński Suszec 3 4 1 1 1 2 4 -2
9 Jedność 32 Przyszowice 3 4 1 1 1 5 5 0
10 GTS Bojszowy 3 4 1 1 1 2 3 -1
11 Spójnia Landek 3 4 1 1 1 2 4 -2
12 Iskra Pszczyna 3 3 1 0 2 4 5 -1
13 Forteca Świerklany 3 3 1 0 2 3 5 -2
14 GKS Radziechowy-Wieprz 3 3 1 0 2 2 4 -2
15 ROW II Rybnik 3 1 0 1 2 3 7 -4
16 Unia Racibórz 3 0 0 0 3 4 7 -3
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Drzewiarz Jasienica 03 00 00 10 00 31
Forteca Świerklany 10 00 12 01 01 11
GKS II Tychy 10 11 22 10 10 20
GKS Radziechowy-Wieprz 00 10 01 00 01 12
GTS Bojszowy 00 01 00 10 00 12
Granica Ruptawa 01 11 30 01 00 33
Gwarek Ornontowice 00 10 10 00 00 22
Iskra Pszczyna 10 10 01 11 02 11
Jedność 32 Przyszowice 01 10 12 11 10 11
Krupiński Suszec 11 00 01 01 00 11
Polonia Łaziska Górne 01 00 10 12 10 20
ROW II Rybnik 10 02 02 10 00 13
Spójnia Landek 00 00 00 01 11 12
Szczakowianka Jaworzno 20 10 10 10 00 02
Unia Racibórz 00 03 11 11 11 11
Unia Turza Śląska 00 10 10 11 10 10
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga śląska (gr. II)" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Granica Ruptawa 3 4.33 2.33 2 100 % 0 %
2 GKS II Tychy 3 3.67 2.67 1 66.67 % 33.33 %
3 Unia Racibórz 3 3.67 1.33 2.33 66.67 % 33.33 %
4 Jedność 32 Przyszowice 3 3.33 1.67 1.67 33.33 % 66.67 %
5 ROW II Rybnik 3 3.33 1 2.33 66.67 % 33.33 %
6 Iskra Pszczyna 3 3 1.33 1.67 100 % 0 %
7 Drzewiarz Jasienica 3 2.67 1.33 1.33 66.67 % 33.33 %
8 Polonia Łaziska Górne 3 2.67 1.67 1 66.67 % 33.33 %
9 Forteca Świerklany 3 2.67 1 1.67 33.33 % 66.67 %
10 Szczakowianka Jaworzno 3 2.33 1.67 0.67 66.67 % 33.33 %
11 Unia Turza Śląska 3 2 1.67 0.33 33.33 % 66.67 %
12 Gwarek Ornontowice 3 2 1.33 0.67 0 % 100 %
13 Krupiński Suszec 3 2 0.67 1.33 33.33 % 66.67 %
14 Spójnia Landek 3 2 0.67 1.33 33.33 % 66.67 %
15 GKS Radziechowy-Wieprz 3 2 0.67 1.33 33.33 % 66.67 %
16 GTS Bojszowy 3 1.67 0.67 1 0 % 100 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Niedzielski Szczakowianka Jaworzno 4
2 Rafał Hajok Jedność 32 Przyszowice 3
3 Dawid Hanzel Unia Turza Śląska 3
4 Mateusz Mazurek Polonia Łaziska Górne 3
5 Łukasz Błasiak GKS Radziechowy-Wieprz 2
6 Artur Cybulski Iskra Pszczyna 2
7 Andrzej Niewiedział Gwarek Ornontowice 2
8 Marcin Wodecki GKS II Tychy 2
9 Przemysław Adamczyk Granica Ruptawa 1
10 Jiri Barcal Unia Racibórz 1
zobacz wszystkich


Inne statystyki
czas l: 0.49498295783997