IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 27 | 78 | 26 | 0 | 1 | 98 | 27 | 71 | |
2 | Gwardia Koszalin | 26 | 71 | 23 | 2 | 1 | 95 | 12 | 83 | |
3 | Bałtyk Koszalin | 27 | 68 | 22 | 2 | 3 | 82 | 17 | 65 | |
4 | Kluczevia Stargard | 27 | 63 | 20 | 3 | 4 | 97 | 24 | 73 | |
5 | Biali Sądów | 27 | 48 | 14 | 6 | 7 | 63 | 50 | 13 | |
6 | Perła Dygowo | 27 | 43 | 11 | 10 | 6 | 46 | 36 | 10 | |
7 | Ina Goleniów | 27 | 41 | 12 | 5 | 10 | 62 | 53 | 9 | |
8 | Błękitni II Stargard | 27 | 39 | 12 | 3 | 12 | 44 | 50 | -6 | |
9 | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 27 | 38 | 10 | 8 | 9 | 46 | 42 | 4 | |
10 | Olimp Gościno | 27 | 30 | 9 | 3 | 15 | 42 | 61 | -19 | |
11 | MKP Szczecinek | 27 | 30 | 8 | 6 | 13 | 44 | 64 | -20 | |
12 | Mechanik Bobolice | 27 | 30 | 9 | 3 | 15 | 43 | 77 | -34 | |
13 | Darłovia Darłowo | 27 | 26 | 8 | 2 | 17 | 33 | 61 | -28 | |
14 | Chemik Police | 26 | 21 | 4 | 9 | 13 | 35 | 56 | -21 | |
15 | Orzeł Wałcz | 27 | 20 | 5 | 5 | 17 | 30 | 71 | -41 | |
16 | Odra Chojna | 27 | 18 | 5 | 3 | 19 | 28 | 74 | -46 | |
17 | Unia Dolice | 27 | 13 | 4 | 1 | 22 | 19 | 73 | -54 | |
18 | Wieża Postomino | 27 | 12 | 3 | 3 | 21 | 23 | 82 | -59 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 13 | 39 | 13 | 0 | 0 | 51 | 9 | 42 | |
2 | Gwardia Koszalin | 14 | 37 | 12 | 1 | 1 | 48 | 8 | 40 | |
3 | Kluczevia Stargard | 13 | 34 | 11 | 1 | 1 | 53 | 9 | 44 | |
4 | Bałtyk Koszalin | 13 | 32 | 10 | 2 | 1 | 47 | 8 | 39 | |
5 | Ina Goleniów | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 39 | 25 | 14 | |
6 | Biali Sądów | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 38 | 24 | 14 | |
7 | Błękitni II Stargard | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 31 | 21 | 10 | |
8 | Perła Dygowo | 14 | 21 | 5 | 6 | 3 | 25 | 18 | 7 | |
9 | Mechanik Bobolice | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 19 | 27 | -8 | |
10 | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 21 | 23 | -2 | |
11 | Orzeł Wałcz | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 19 | 29 | -10 | |
12 | Olimp Gościno | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 22 | 30 | -8 | |
13 | MKP Szczecinek | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 | 30 | -12 | |
14 | Darłovia Darłowo | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 21 | 28 | -7 | |
15 | Chemik Police | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20 | 27 | -7 | |
16 | Odra Chojna | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 16 | 31 | -15 | |
17 | Unia Dolice | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 10 | 30 | -20 | |
18 | Wieża Postomino | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 14 | 41 | -27 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 14 | 39 | 13 | 0 | 1 | 47 | 18 | 29 | |
2 | Bałtyk Koszalin | 14 | 36 | 12 | 0 | 2 | 35 | 9 | 26 | |
3 | Gwardia Koszalin | 12 | 34 | 11 | 1 | 0 | 47 | 4 | 43 | |
4 | Kluczevia Stargard | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 44 | 15 | 29 | |
5 | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 14 | 23 | 6 | 5 | 3 | 25 | 19 | 6 | |
6 | Biali Sądów | 13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 25 | 26 | -1 | |
7 | Perła Dygowo | 13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 21 | 18 | 3 | |
8 | Błękitni II Stargard | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 13 | 29 | -16 | |
9 | MKP Szczecinek | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 26 | 34 | -8 | |
10 | Olimp Gościno | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 20 | 31 | -11 | |
11 | Darłovia Darłowo | 14 | 13 | 4 | 1 | 9 | 12 | 33 | -21 | |
12 | Ina Goleniów | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 23 | 28 | -5 | |
13 | Mechanik Bobolice | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 24 | 50 | -26 | |
14 | Chemik Police | 13 | 8 | 1 | 5 | 7 | 15 | 29 | -14 | |
15 | Odra Chojna | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 12 | 43 | -31 | |
16 | Unia Dolice | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 9 | 43 | -34 | |
17 | Orzeł Wałcz | 13 | 5 | 1 | 2 | 10 | 11 | 42 | -31 | |
18 | Wieża Postomino | 14 | 5 | 1 | 2 | 11 | 9 | 41 | -32 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Chemik Police
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Bałtyk Koszalin | 0 - 0 | Chemik Police | 15 czerwca 2024 |
Wieża Postomino | 0 - 0 | Chemik Police | 8 czerwca 2024 |
Chemik Police | 0 - 0 | Kluczevia Stargard | 1 czerwca 2024 |
Mechanik Bobolice | 0 - 0 | Chemik Police | 25 maja 2024 |
Chemik Police | 0 - 0 | Biali Sądów | 18 maja 2024 |
Perła Dygowo | 0 - 0 | Chemik Police | 11 maja 2024 |
Chemik Police | 0 - 0 | MKP Szczecinek | 4 maja 2024 |
Błękitni II Stargard | 6 - 2 | Chemik Police | 1 maja 2024 |
Chemik Police | 0 - 0 | Gwardia Koszalin | 27 kwietnia 2024 |
Orzeł Wałcz | 3 - 1 | Chemik Police | 20 kwietnia 2024 |
Chemik Police | 3 - 0 | Odra Chojna | 13 kwietnia 2024 |
Olimp Gościno | 3 - 0 | Chemik Police | 6 kwietnia 2024 |
Chemik Police | 1 - 1 | Ina Goleniów | 30 marca 2024 |
Unia Dolice | 1 - 1 | Chemik Police | 23 marca 2024 |
Chemik Police | 1 - 1 | Darłovia Darłowo | 16 marca 2024 |
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 1 - 1 | Chemik Police | 9 marca 2024 |
Chemik Police | 3 - 6 | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 2 marca 2024 |
Chemik Police | 0 - 3 | Bałtyk Koszalin | 24 lutego 2024 |
Chemik Police | 1 - 1 | Wieża Postomino | 18 listopada 2023 |
Kluczevia Stargard | 2 - 1 | Chemik Police | 11 listopada 2023 |
Chemik Police | 1 - 4 | Mechanik Bobolice | 4 listopada 2023 |
Biali Sądów | 2 - 1 | Chemik Police | 28 października 2023 |
Chemik Police | 2 - 1 | Perła Dygowo | 21 października 2023 |
MKP Szczecinek | 1 - 1 | Chemik Police | 14 października 2023 |
Chemik Police | 2 - 3 | Błękitni II Stargard | 7 października 2023 |
Gwardia Koszalin | 2 - 0 | Chemik Police | 30 września 2023 |
Chemik Police | 2 - 2 | Orzeł Wałcz | 23 września 2023 |
Odra Chojna | 0 - 0 | Chemik Police | 16 września 2023 |
Chemik Police | 1 - 2 | Olimp Gościno | 9 września 2023 |
Ina Goleniów | 3 - 3 | Chemik Police | 2 września 2023 |
Chemik Police | 2 - 1 | Unia Dolice | 26 sierpnia 2023 |
Darłovia Darłowo | 2 - 4 | Chemik Police | 19 sierpnia 2023 |
Chemik Police | 1 - 2 | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 11 sierpnia 2023 |
Wybrzeże Rewalskie Rewal | 3 - 0 | Chemik Police | 5 sierpnia 2023 |
IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Damian Banachewicz | Ina Goleniów | 13 |
2 | Miłosz Stępnik | Bałtyk Koszalin | 10 |
3 | Adrian Cybula | Gwardia Koszalin | 10 |
4 | Wiktor Sawicki | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 9 |
5 | Kamil Bartoszyński | Kluczevia Stargard | 8 |
6 | Jakub Pożyczka | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 8 |
7 | Mateusz Piotrowski | Gwardia Koszalin | 7 |
8 | Borys Sobstyl-Jałoszyński | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 7 |
9 | Michał Magnuski | Kluczevia Stargard | 6 |
10 | Fabian Pach | Kluczevia Stargard | 6 |
11 | Sebastian Milanowski | Gwardia Koszalin | 6 |
12 | Kamil Schab | Mechanik Bobolice | 6 |
13 | Sebastian Inczewski | Biali Sądów | 6 |
14 | Cezary Zalewski | Gwardia Koszalin | 6 |
15 | Mateusz Górny | MKP Szczecinek | 6 |
16 | Sebastian Ginter | Bałtyk Koszalin | 6 |
17 | Bartosz Stadnik | Olimp Gościno | 5 |
18 | Łukasz Wiśniewski | Perła Dygowo | 5 |
19 | Mikołaj Duwe | Perła Dygowo | 5 |
20 | Maksym Krutin | Biali Sądów | 5 |
21 | Michał Masłowski | Gwardia Koszalin | 5 |
22 | Patryk Baranowski | Kluczevia Stargard | 4 |
23 | Piotr Surma | Kluczevia Stargard | 4 |
24 | Kacper Tomaszewicz | Ina Goleniów | 4 |
25 | Viktor Kolesnyk | Biali Sądów | 4 |
26 | Patryk Błaszczyk | Błękitni II Stargard | 4 |
27 | Vladyslav Sandrak-Vinnytskyi | Wieża Postomino | 4 |
28 | Radosław Mikołajczak | Bałtyk Koszalin | 4 |
29 | Mateusz Bień | Perła Dygowo | 4 |
30 | Dominik Dziąbek | Kluczevia Stargard | 4 |
31 | Rafał Maćkowski | Gwardia Koszalin | 4 |
32 | Marcin Gozdal | Olimp Gościno | 3 |
33 | Jakub Forczmański | Bałtyk Koszalin | 3 |
34 | Dominik Grochowski | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 3 |
35 | Daniel Czerwiński | MKP Szczecinek | 3 |
36 | Jakub Poznański | Perła Dygowo | 3 |
37 | Bartosz Stankiewicz | Darłovia Darłowo | 3 |
38 | Illia Sobol | Biali Sądów | 3 |
39 | Damian Mosiejko | Gwardia Koszalin | 3 |
40 | Przemysław Brzeziański | Kluczevia Stargard | 3 |
41 | Daniel Chyła | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 3 |
42 | Karol Zarembski | Chemik Police | 3 |
43 | Dominik Lis | Chemik Police | 3 |
44 | Hubert Górka | Perła Dygowo | 3 |
45 | Adrian Rutkowski | Olimp Gościno | 2 |
46 | Paweł Krawiec | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 2 |
47 | Łukasz Szymański | Perła Dygowo | 2 |
48 | Grzegorz Magnuski | Biali Sądów | 2 |
49 | Damian Gałosz | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 2 |
50 | Kacper Piotrowski | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 2 |
51 | Mateusz Myśliński | Darłovia Darłowo | 2 |
52 | Michał Janicki | Chemik Police | 2 |
53 | Marek Hermanowicz | Orzeł Wałcz | 2 |
54 | Karol Ogórek | Biali Sądów | 2 |
55 | Konrad Data | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 2 |
56 | Olivier Albiński | Gwardia Koszalin | 2 |
57 | Patryk Ściurkowski | Orzeł Wałcz | 2 |
58 | Gabriel Szygenda | Gwardia Koszalin | 2 |
59 | Patryk Smykowski | Gwardia Koszalin | 2 |
60 | Bartłomiej Babiak | Kluczevia Stargard | 2 |
61 | Dominik Dąbrowski | Chemik Police | 2 |
62 | Oskar Jarocha | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 2 |
63 | Dominik Mazurkiewicz | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 2 |
64 | Yauheni Savastsynau | Kluczevia Stargard | 2 |
65 | Krystian Wójcik | Biali Sądów | 2 |
66 | Łukasz Jurjewicz | MKP Szczecinek | 2 |
67 | Marcin Misiek | Unia Dolice | 2 |
68 | Dawid Frączczak | Perła Dygowo | 2 |
69 | Daniel Wólkiewicz | Darłovia Darłowo | 2 |
70 | Rafał Bulanda | Ina Goleniów | 1 |
71 | Konrad Trzmiel | Orzeł Wałcz | 1 |
72 | Łukasz Włodarczyk | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 1 |
73 | Krzysztof Lisiak | Perła Dygowo | 1 |
74 | Michał Szałek | Wieża Postomino | 1 |
75 | Patryk Korewo | Wieża Postomino | 1 |
76 | Antoni Bochan | Chemik Police | 1 |
77 | Bartłomiej Białek | Chemik Police | 1 |
78 | Bartłomiej Zdunek | Błękitni II Stargard | 1 |
79 | Bartosz Mikuć | Odra Chojna | 1 |
80 | Maksymilian Gregoruk | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 1 |
81 | Jakub Geldner | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 1 |
82 | Patryk Kozioł | Mechanik Bobolice | 1 |
83 | Karol Saganowski | Mechanik Bobolice | 1 |
84 | Dmytro Shevchuk | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 1 |
85 | Karol Wąchała | Odra Chojna | 1 |
86 | Vladyslav Kushnir | Biali Sądów | 1 |
87 | Michał Świercz | Biali Sądów | 1 |
88 | Konrad Romańczyk | Darłovia Darłowo | 1 |
89 | Jakub Kulon | Darłovia Darłowo | 1 |
90 | Krzysztof Wólczyński | Darłovia Darłowo | 1 |
91 | Kacper Szaflarski | Bałtyk Koszalin | 1 |
92 | Paweł Gejdyk | Odra Chojna | 1 |
93 | Jakub Jaworek | Orzeł Wałcz | 1 |
94 | Wiktor Kurzawa | Chemik Police | 1 |
95 | Maciej Góra | MKP Szczecinek | 1 |
96 | Olivier Kliś | Błękitni II Stargard | 1 |
97 | Radosław Stępień | Gwardia Koszalin | 1 |
98 | Krystian Ryfa | Darłovia Darłowo | 1 |
99 | Daniel Sidor | Wieża Postomino | 1 |
100 | Maciej Sobczyk | MKP Szczecinek | 1 |
101 | Jakub Janeda | Błękitni II Stargard | 1 |
102 | Dawid Wróbel | Błękitni II Stargard | 1 |
103 | Tomasz Żoła | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 1 |
104 | Miłosz Kraśniewicz | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 1 |
105 | Dominik Pawłowski | Bałtyk Koszalin | 1 |
106 | Szymon Waleński | Bałtyk Koszalin | 1 |
107 | Krystian Kąkol | Bałtyk Koszalin | 1 |
108 | Miłosz Kiciński | Błękitni II Stargard | 1 |
109 | Arkadiusz Jasitczak | Bałtyk Koszalin | 1 |
110 | Michał Czenko | Bałtyk Koszalin | 1 |
111 | Hubert Dublinowski | Gwardia Koszalin | 1 |
112 | Marcel Graczyk | Mechanik Bobolice | 1 |
113 | Otari Giorgobiani | Unia Dolice | 1 |
114 | Anton Holiaka | Chemik Police | 1 |
115 | Paweł Rak | Bałtyk Koszalin | 1 |
116 | Yevhenii Zadereiko | Wybrzeże Rewalskie Rewal | 1 |
117 | Olegi Kurtanidze | Ina Goleniów | 1 |
118 | Tomasz Borucki | Ina Goleniów | 1 |
119 | Cezary Burak | Orzeł Wałcz | 1 |
120 | Kacper Orman | Odra Chojna | 1 |
121 | Norbert Kornaga | Darłovia Darłowo | 1 |
122 | Jan Lewandowski | Chemik Police | 1 |
123 | Danylo Tobctyxa | Wieża Postomino | 1 |
124 | Kacper Tokarewicz | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 1 |
125 | Leszek Jaruzel | Bałtyk Koszalin | 1 |
126 | Kazimierz Misztal | Mechanik Bobolice | 1 |
127 | Wojciech Gersztyn | Mechanik Bobolice | 1 |
128 | Michał Czarny | Gwardia Koszalin | 1 |
129 | Marcin Konopski | Błękitni II Stargard | 1 |
130 | Piotr Winogrodzki | Ina Goleniów | 1 |
131 | Maksymilian Kuzio | Kluczevia Stargard | 1 |
132 | Michał Kochanowski | Iskierka Śmierdnica (Szczecin) | 1 |
133 | Adam Jabłoński | MKP Szczecinek | 1 |
134 | Marcin Borczyński | Odra Chojna | 1 |
135 | Mateusz Poczwardowski | Błękitni II Stargard | 1 |
136 | Dawid Grochowski | Bałtyk Koszalin | 1 |
137 | Oliwier Żulicki | Bałtyk Koszalin | 1 |
138 | Patryk Wojtasiak | Kluczevia Stargard | 1 |