TERMINARZ / WYNIKI Sezon:


Statystyki dla "III liga łódzko-mazowiecka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Radomiak Radom 15 38 12 2 1 29 6 23
2 Ursus Warszawa 15 25 7 4 4 17 12 5
3 ŁKS Łódź 15 25 6 7 2 18 15 3
4 Broń Radom 15 22 6 4 5 29 22 7
5 Pelikan Łowicz 15 22 6 4 5 23 14 9
6 Legia II Warszawa 15 21 6 3 6 23 25 -2
7 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 21 4 9 2 16 10 6
8 Start Otwock 15 21 6 3 6 31 29 2
9 Pilica Białobrzegi 15 20 5 5 5 27 27 0
10 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 20 5 5 5 17 22 -5
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 19 5 4 6 18 16 2
12 Warta Sieradz 15 18 5 3 7 20 26 -6
13 Pogoń II Siedlce 15 17 5 2 8 17 28 -11
14 Omega Kleszczów 15 16 4 4 7 20 22 -2
15 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 16 4 4 7 16 21 -5
16 WKS Wieluń 15 15 3 6 6 17 30 -13
17 MKS Polonia Warszawa 15 14 3 5 7 21 26 -5
18 GKP Targówek Warszawa 15 14 2 8 5 20 28 -8
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 9/10 sierpnia
Legia II Warszawa 0 - 2 Pogoń II Siedlce
Start Otwock 4 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Omega Kleszczów 0 - 1 Ursus Warszawa
WKS Wieluń 1 - 4 Broń Radom
Pilica Białobrzegi 2 - 2 Pelikan Łowicz
Radomiak Radom 3 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz 2 - 0 MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź 1 - 1 GKP Targówek Warszawa

2. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 16/17 sierpnia
Broń Radom 1 - 3 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
GKP Targówek Warszawa 2 - 2 MKS Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 Warta Sieradz
Pelikan Łowicz 1 - 2 Radomiak Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa 1 - 1 WKS Wieluń
ŁKS Łódź 2 - 1 Omega Kleszczów
Pogoń II Siedlce 4 - 2 Start Otwock

3. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 20 sierpnia
Omega Kleszczów 1 - 1 GKP Targówek Warszawa
WKS Wieluń 3 - 2 ŁKS Łódź
Radomiak Radom 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Pelikan Łowicz
Warta Sieradz 3 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Start Otwock 2 - 1 Broń Radom
Pilica Białobrzegi 4 - 1 Pogoń II Siedlce
Legia II Warszawa 0 - 2 Ursus Warszawa
MKS Polonia Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

4. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 23/24 sierpnia
GKP Targówek Warszawa 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz 2 - 0 Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
WKS Wieluń 1 - 0 Omega Kleszczów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 MKS Polonia Warszawa
Broń Radom 1 - 1 Pilica Białobrzegi
Pogoń II Siedlce 0 - 0 Radomiak Radom
Ursus Warszawa 4 - 2 Start Otwock
ŁKS Łódź 2 - 2 Legia II Warszawa

5. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 30/31 sierpnia
Start Otwock 0 - 0 ŁKS Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Omega Kleszczów 2 - 0 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 0 Pogoń II Siedlce
WKS Wieluń 2 - 2 GKP Targówek Warszawa
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Ursus Warszawa
Warta Sieradz 3 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Polonia Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz
Radomiak Radom 4 - 0 Broń Radom

6. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 3 września
GKP Targówek Warszawa 1 - 4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 MKS Polonia Warszawa
Pogoń II Siedlce 1 - 0 Warta Sieradz
Ursus Warszawa 0 - 1 Radomiak Radom
ŁKS Łódź 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Omega Kleszczów 1 - 3 Start Otwock
WKS Wieluń 1 - 4 Legia II Warszawa
Broń Radom 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki

7. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 6/7 września
MKS Polonia Warszawa 3 - 1 Pogoń II Siedlce
Legia II Warszawa 2 - 2 GKP Targówek Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Ursus Warszawa
Start Otwock 4 - 2 WKS Wieluń
Warta Sieradz 0 - 2 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi 1 - 3 Omega Kleszczów
Radomiak Radom 3 - 0 ŁKS Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

8. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 13/14 września
Legia II Warszawa 2 - 3 Start Otwock
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKP Targówek Warszawa 2 - 5 Pelikan Łowicz
Omega Kleszczów 1 - 2 Radomiak Radom
Ursus Warszawa 1 - 0 Warta Sieradz
WKS Wieluń 0 - 1 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 2 - 1 MKS Polonia Warszawa
Pogoń II Siedlce 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 ŁKS Łódź

9. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 17 września
MKS Polonia Warszawa 3 - 1 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Omega Kleszczów
Warta Sieradz 2 - 2 ŁKS Łódź
Pelikan Łowicz 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Legia II Warszawa
Radomiak Radom 1 - 1 WKS Wieluń
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Broń Radom
Start Otwock 1 - 1 GKP Targówek Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Pogoń II Siedlce

10. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 20/21 września
GKP Targówek Warszawa 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Start Otwock 3 - 4 Pilica Białobrzegi
Omega Kleszczów 1 - 2 Warta Sieradz
WKS Wieluń 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa 0 - 3 Radomiak Radom
Broń Radom 8 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń II Siedlce 1 - 5 Pelikan Łowicz
ŁKS Łódź 1 - 1 MKS Polonia Warszawa
Ursus Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

11. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 27/28 września
MKS Polonia Warszawa 2 - 3 Omega Kleszczów
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 2 Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 ŁKS Łódź
Pilica Białobrzegi 3 - 3 GKP Targówek Warszawa
Radomiak Radom 1 - 0 Start Otwock
Warta Sieradz 3 - 0 WKS Wieluń
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Pogoń II Siedlce
Pelikan Łowicz 1 - 1 Broń Radom

12. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 4/5 października
Legia II Warszawa 3 - 0 Warta Sieradz
GKP Targówek Warszawa 2 - 0 Pogoń II Siedlce
Start Otwock 2 - 5 Sokół Aleksandrów Łódzki
Omega Kleszczów 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
WKS Wieluń 1 - 1 MKS Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi 2 - 1 Radomiak Radom
Broń Radom 3 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łódź 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz

13. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 11/12 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Omega Kleszczów
MKS Polonia Warszawa 1 - 2 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz 2 - 2 Start Otwock
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 2 WKS Wieluń
Pelikan Łowicz 0 - 0 ŁKS Łódź
Radomiak Radom 3 - 0 GKP Targówek Warszawa
Pogoń II Siedlce 1 - 1 Broń Radom

14. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 18/19 października
Start Otwock 3 - 0 MKS Polonia Warszawa
Omega Kleszczów 1 - 2 Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi 2 - 2 Warta Sieradz
WKS Wieluń 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKP Targówek Warszawa 1 - 3 Broń Radom
Ursus Warszawa 1 - 3 Pogoń II Siedlce
Legia II Warszawa 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Radomiak Radom 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łódź 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

15. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 25/26 paźdzernika
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 GKP Targówek Warszawa
Warta Sieradz 0 - 3 Radomiak Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 3 Omega Kleszczów
Pogoń II Siedlce 0 - 1 ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Legia II Warszawa
MKS Polonia Warszawa 3 - 4 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 0 - 3 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Start Otwock
Pelikan Łowicz 4 - 0 WKS Wieluń

16. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 8/9 listopada
GKP Targówek Warszawa ? - ? Ursus Warszawa
ŁKS Łódź ? - ? Broń Radom
Omega Kleszczów ? - ? Pogoń II Siedlce
WKS Wieluń ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa ? - ? Pelikan Łowicz
Start Otwock ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Radomiak Radom ? - ? MKS Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Warta Sieradz

17. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 15/16 listopada
Warta Sieradz ? - ? GKP Targówek Warszawa
MKS Polonia Warszawa ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Radomiak Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz ? - ? Start Otwock
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Legia II Warszawa
Pogoń II Siedlce ? - ? WKS Wieluń
Broń Radom ? - ? Omega Kleszczów
Ursus Warszawa ? - ? ŁKS Łódź


Inne terminarze / wyniki
Copyrights©PolskieLigi.net
Jesteśmy w sieciach społecznościowych:
czas l: 0.26170492172241