TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga łódzko-mazowiecka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Radomiak Radom 34 75 22 9 3 61 19 42
2 Ursus Warszawa 34 58 16 10 8 51 27 24
3 Broń Radom 34 57 16 9 9 65 47 18
4 Pelikan Łowicz 34 57 16 9 9 52 31 21
5 ŁKS Łódź 34 53 13 14 7 50 39 11
6 Warta Sieradz 34 51 15 6 13 50 52 -2
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 49 13 10 11 45 44 1
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 49 13 10 11 48 37 11
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 34 47 11 14 9 44 44 0
10 Legia II Warszawa 34 46 13 7 14 51 55 -4
11 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 46 12 10 12 51 48 3
12 Pilica Białobrzegi 34 45 11 12 11 53 54 -1
13 Pogoń II Siedlce 34 45 13 6 15 51 61 -10
14 MKS Polonia Warszawa 34 42 11 9 14 57 49 8
15 Omega Kleszczów 34 35 9 8 17 42 54 -12
16 WKS Wieluń 34 34 8 10 16 41 68 -27
17 Start Otwock 34 32 9 5 20 56 70 -14
18 GKP Targówek Warszawa 34 14 2 8 24 21 90 -69
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 9/10 sierpnia
Legia II Warszawa 0 - 2 Pogoń II Siedlce
Start Otwock 4 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Omega Kleszczów 0 - 1 Ursus Warszawa
WKS Wieluń 1 - 4 Broń Radom
Pilica Białobrzegi 2 - 2 Pelikan Łowicz
Radomiak Radom 3 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz 2 - 0 MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź 1 - 1 GKP Targówek Warszawa

2. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 16/17 sierpnia
Broń Radom 1 - 3 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
GKP Targówek Warszawa 2 - 2 MKS Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 Warta Sieradz
Pelikan Łowicz 1 - 2 Radomiak Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa 1 - 1 WKS Wieluń
ŁKS Łódź 2 - 1 Omega Kleszczów
Pogoń II Siedlce 4 - 2 Start Otwock

3. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 20 sierpnia
Omega Kleszczów 1 - 1 GKP Targówek Warszawa
WKS Wieluń 3 - 2 ŁKS Łódź
Radomiak Radom 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Pelikan Łowicz
Warta Sieradz 3 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Start Otwock 2 - 1 Broń Radom
Pilica Białobrzegi 4 - 1 Pogoń II Siedlce
Legia II Warszawa 0 - 2 Ursus Warszawa
MKS Polonia Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

4. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 23/24 sierpnia
GKP Targówek Warszawa 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz 2 - 0 Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
WKS Wieluń 1 - 0 Omega Kleszczów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 MKS Polonia Warszawa
Broń Radom 1 - 1 Pilica Białobrzegi
Pogoń II Siedlce 0 - 0 Radomiak Radom
Ursus Warszawa 4 - 2 Start Otwock
ŁKS Łódź 2 - 2 Legia II Warszawa

5. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 30/31 sierpnia
Start Otwock 0 - 0 ŁKS Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Omega Kleszczów 2 - 0 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 0 Pogoń II Siedlce
WKS Wieluń 2 - 2 GKP Targówek Warszawa
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Ursus Warszawa
Warta Sieradz 3 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Polonia Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz
Radomiak Radom 4 - 0 Broń Radom

6. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 3 września
GKP Targówek Warszawa 1 - 4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 MKS Polonia Warszawa
Pogoń II Siedlce 1 - 0 Warta Sieradz
Ursus Warszawa 0 - 1 Radomiak Radom
ŁKS Łódź 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Omega Kleszczów 1 - 3 Start Otwock
WKS Wieluń 1 - 4 Legia II Warszawa
Broń Radom 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki

7. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 6/7 września
MKS Polonia Warszawa 3 - 1 Pogoń II Siedlce
Legia II Warszawa 2 - 2 GKP Targówek Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Ursus Warszawa
Start Otwock 4 - 2 WKS Wieluń
Warta Sieradz 0 - 2 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi 1 - 3 Omega Kleszczów
Radomiak Radom 3 - 0 ŁKS Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

8. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 13/14 września
Legia II Warszawa 2 - 3 Start Otwock
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKP Targówek Warszawa 2 - 5 Pelikan Łowicz
Omega Kleszczów 1 - 2 Radomiak Radom
Ursus Warszawa 1 - 0 Warta Sieradz
WKS Wieluń 0 - 1 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 2 - 1 MKS Polonia Warszawa
Pogoń II Siedlce 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 ŁKS Łódź

9. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 17 września
MKS Polonia Warszawa 3 - 1 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Omega Kleszczów
Warta Sieradz 2 - 2 ŁKS Łódź
Pelikan Łowicz 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Legia II Warszawa
Radomiak Radom 1 - 1 WKS Wieluń
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Broń Radom
Start Otwock 1 - 1 GKP Targówek Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Pogoń II Siedlce

10. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 20/21 września
GKP Targówek Warszawa 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Start Otwock 3 - 4 Pilica Białobrzegi
Omega Kleszczów 1 - 2 Warta Sieradz
WKS Wieluń 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa 0 - 3 Radomiak Radom
Broń Radom 8 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń II Siedlce 1 - 5 Pelikan Łowicz
ŁKS Łódź 1 - 1 MKS Polonia Warszawa
Ursus Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

11. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 27/28 września
MKS Polonia Warszawa 2 - 3 Omega Kleszczów
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 2 Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 ŁKS Łódź
Pilica Białobrzegi 3 - 3 GKP Targówek Warszawa
Radomiak Radom 1 - 0 Start Otwock
Warta Sieradz 3 - 0 WKS Wieluń
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Pogoń II Siedlce
Pelikan Łowicz 1 - 1 Broń Radom

12. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 4/5 października
Legia II Warszawa 3 - 0 Warta Sieradz
GKP Targówek Warszawa 2 - 0 Pogoń II Siedlce
Start Otwock 2 - 5 Sokół Aleksandrów Łódzki
Omega Kleszczów 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
WKS Wieluń 1 - 1 MKS Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi 2 - 1 Radomiak Radom
Broń Radom 3 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łódź 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz

13. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 11/12 października
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Omega Kleszczów
MKS Polonia Warszawa 1 - 2 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz 2 - 2 Start Otwock
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 2 WKS Wieluń
Pelikan Łowicz 0 - 0 ŁKS Łódź
Radomiak Radom 3 - 0 GKP Targówek Warszawa
Pogoń II Siedlce 1 - 1 Broń Radom

14. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 18/19 października
Start Otwock 3 - 0 MKS Polonia Warszawa
Omega Kleszczów 1 - 2 Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi 2 - 2 Warta Sieradz
WKS Wieluń 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKP Targówek Warszawa 1 - 3 Broń Radom
Ursus Warszawa 1 - 3 Pogoń II Siedlce
Legia II Warszawa 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Radomiak Radom 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łódź 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

15. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 25/26 paźdzernika
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 GKP Targówek Warszawa
Warta Sieradz 0 - 3 Radomiak Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 3 Omega Kleszczów
Pogoń II Siedlce 0 - 1 ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Legia II Warszawa
MKS Polonia Warszawa 3 - 4 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 0 - 3 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Start Otwock
Pelikan Łowicz 4 - 0 WKS Wieluń

16. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 8/9 listopada
Legia II Warszawa 0 - 1 Pelikan Łowicz
Start Otwock 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 Warta Sieradz
GKP Targówek Warszawa 0 - 7 Ursus Warszawa
Omega Kleszczów 2 - 2 Pogoń II Siedlce
Pilica Białobrzegi 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
WKS Wieluń 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łódź 1 - 2 Broń Radom
Radomiak Radom 2 - 2 MKS Polonia Warszawa

17. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 15/16 listopada
Warta Sieradz 4 - 1 GKP Targówek Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 4 Legia II Warszawa
Ursus Warszawa 2 - 0 ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 3 Pilica Białobrzegi
MKS Polonia Warszawa 5 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom 3 - 0 Omega Kleszczów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Radomiak Radom
Pelikan Łowicz 1 - 0 Start Otwock
Pogoń II Siedlce 5 - 0 WKS Wieluń

18. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 14/15 marca
MKS Polonia Warszawa 0 - 1 Warta Sieradz
Ursus Warszawa 3 - 1 Omega Kleszczów
Pogoń II Siedlce 0 - 3 Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 4 Start Otwock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 5 Radomiak Radom
Broń Radom 1 - 2 WKS Wieluń
GKP Targówek Warszawa 0 - 3* ŁKS Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz 0 - 0 Pilica Białobrzegi

19. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 21/22 marca
Start Otwock 4 - 0 Pogoń II Siedlce
Warta Sieradz 3 - 0* Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa 0 - 3 Broń Radom
MKS Polonia Warszawa 3 - 0* GKP Targówek Warszawa
WKS Wieluń 1 - 1 Ursus Warszawa
Omega Kleszczów 1 - 1 ŁKS Łódź
Radomiak Radom 1 - 1 Pelikan Łowicz

20. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 28/29 marca
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Warta Sieradz
ŁKS Łódź 1 - 0 WKS Wieluń
Ursus Warszawa 2 - 0 Legia II Warszawa
Broń Radom 2 - 1 Start Otwock
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Radomiak Radom
GKP Targówek Warszawa 0 - 3* Omega Kleszczów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 MKS Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Pogoń II Siedlce 3 - 3 Pilica Białobrzegi

21. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 1 kwietnia
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Omega Kleszczów 1 - 2 WKS Wieluń
Warta Sieradz 1 - 2 Pelikan Łowicz
Radomiak Radom 4 - 0 Pogoń II Siedlce
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 0* GKP Targówek Warszawa
Start Otwock 2 - 1 Ursus Warszawa
Legia II Warszawa 3 - 2 ŁKS Łódź
MKS Polonia Warszawa 1 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

22. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 4 kwietnia
Pogoń II Siedlce 3 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa 1 - 1 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 1 - 1 Radomiak Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Warta Sieradz
Pelikan Łowicz 2 - 2 MKS Polonia Warszawa
Legia II Warszawa 0 - 1 Omega Kleszczów
GKP Targówek Warszawa 0 - 3* WKS Wieluń
ŁKS Łódź 1 - 0 Start Otwock

23. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 11/12 kwietnia
Legia II Warszawa 0 - 0 WKS Wieluń
Start Otwock 0 - 2 Omega Kleszczów
Radomiak Radom 2 - 0 Ursus Warszawa
MKS Polonia Warszawa 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Sieradz 2 - 0 Pogoń II Siedlce
Pilica Białobrzegi 2 - 1 ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0* GKP Targówek Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 Pelikan Łowicz

24. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 18/19 kwietnia
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
WKS Wieluń 2 - 2 Start Otwock
Pogoń II Siedlce 0 - 0 MKS Polonia Warszawa
GKP Targówek Warszawa 0 - 3* Legia II Warszawa
ŁKS Łódź 0 - 0 Radomiak Radom
Ursus Warszawa 4 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom 2 - 0 Warta Sieradz
Pelikan Łowicz 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Omega Kleszczów 2 - 0 Pilica Białobrzegi

25. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 22 kwietnia
Pelikan Łowicz 3 - 0* GKP Targówek Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 Pogoń II Siedlce
Warta Sieradz 0 - 4 Ursus Warszawa
Radomiak Radom 1 - 0 Omega Kleszczów
Pilica Białobrzegi 3 - 1 WKS Wieluń
Start Otwock 2 - 3 Legia II Warszawa
ŁKS Łódź 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Polonia Warszawa 1 - 2 Broń Radom

26. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 25/26 kwietnia
Legia II Warszawa 4 - 2 Pilica Białobrzegi
GKP Targówek Warszawa 0 - 3* Start Otwock
WKS Wieluń 1 - 2 Radomiak Radom
Ursus Warszawa 1 - 1 MKS Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Pelikan Łowicz
Broń Radom 2 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Omega Kleszczów 2 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łódź 3 - 0 Warta Sieradz
Pogoń II Siedlce 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

27. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 1-3 maja
Pilica Białobrzegi 2 - 1 Start Otwock
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 WKS Wieluń
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0* GKP Targówek Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 2 Broń Radom
Warta Sieradz 1 - 0 Omega Kleszczów
Pelikan Łowicz 1 - 2 Pogoń II Siedlce
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa
Radomiak Radom 1 - 1 Legia II Warszawa
MKS Polonia Warszawa 1 - 2 ŁKS Łódź

28. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 6 maja
GKP Targówek Warszawa 0 - 3* Pilica Białobrzegi
Start Otwock 1 - 3 Radomiak Radom
Legia II Warszawa 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
WKS Wieluń 4 - 4 Warta Sieradz
Omega Kleszczów 1 - 3 MKS Polonia Warszawa
Pogoń II Siedlce 4 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łódź 4 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom 2 - 1 Pelikan Łowicz

29. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 9/10 maja
Pogoń II Siedlce 3 - 0* GKP Targówek Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 2 Broń Radom
Pelikan Łowicz 2 - 0 Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 Omega Kleszczów
Warta Sieradz 2 - 1 Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Start Otwock
Radomiak Radom 2 - 1 Pilica Białobrzegi
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 2 ŁKS Łódź
MKS Polonia Warszawa 3 - 1 WKS Wieluń

30. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 16/17 maja
Legia II Warszawa 2 - 3 MKS Polonia Warszawa
Start Otwock 1 - 2 Warta Sieradz
WKS Wieluń 1 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
GKP Targówek Warszawa 0 - 3* Radomiak Radom
Ursus Warszawa 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom 2 - 1 Pogoń II Siedlce
Omega Kleszczów 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łódź 2 - 2 Pelikan Łowicz

31. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 23/24 maja
Broń Radom 3 - 0* GKP Targówek Warszawa
Pogoń II Siedlce 0 - 0 Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 0 WKS Wieluń
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 - 1 Legia II Warszawa
Warta Sieradz 1 - 0 Pilica Białobrzegi
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Radomiak Radom
MKS Polonia Warszawa 4 - 1 Start Otwock
Pelikan Łowicz 2 - 1 Omega Kleszczów

32. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 30/31 maja
Legia II Warszawa 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKP Targówek Warszawa 0 - 3* Sokół Aleksandrów Łódzki
Radomiak Radom 1 - 1 Warta Sieradz
Pilica Białobrzegi 1 - 0 MKS Polonia Warszawa
Start Otwock 1 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki
WKS Wieluń 1 - 0 Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa 0 - 2 Broń Radom
Omega Kleszczów 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łódź 4 - 1 Pogoń II Siedlce

33. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 6 czerwca
Broń Radom 2 - 2 ŁKS Łódź
Pogoń II Siedlce 5 - 2 Omega Kleszczów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 WKS Wieluń
Pelikan Łowicz 4 - 1 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Start Otwock
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Pilica Białobrzegi
MKS Polonia Warszawa 0 - 1 Radomiak Radom
Warta Sieradz 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
GKP Targówek Warszawa 0 - 3* Warta Sieradz

34. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 10 czerwca
Ursus Warszawa 3 - 0* GKP Targówek Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 5 MKS Polonia Warszawa
Radomiak Radom 0 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 0 - 5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Start Otwock 1 - 4 Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
WKS Wieluń 2 - 3 Pogoń II Siedlce
Omega Kleszczów 1 - 1 Broń Radom
ŁKS Łódź 2 - 2 Ursus Warszawa


Inne terminarze / wyniki
Copyrights©PolskieLigi.net
Jesteśmy w sieciach społecznościowych:
czas l: 0.41363787651062