TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga łódzko-mazowiecka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 11 3 2 0 14 4 10
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 11 3 2 0 9 2 7
3 Polonia Warszawa 5 10 3 1 1 12 3 9
4 ŁKS Łódź 5 10 3 1 1 13 8 5
5 Start Otwock 5 10 3 1 1 7 7 0
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 9 2 3 0 9 6 3
7 Warta Sieradz 5 8 2 2 1 4 3 1
8 Pelikan Łowicz 5 7 1 4 0 6 5 1
9 Termy Ner Poddębice 5 6 1 3 1 5 6 -1
10 Broń Radom 5 6 1 3 1 6 9 -3
11 Ursus Warszawa 5 6 2 0 3 4 5 -1
12 Błękitni Raciąż 5 5 1 2 2 4 5 -1
13 Legia II Warszawa 5 5 1 2 2 4 5 -1
14 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 4 0 4 1 4 6 -2
15 Oskar Przysucha 5 4 1 1 3 9 15 -6
16 Warta Działoszyn 5 4 1 1 3 5 11 -6
17 Energia Kozienice 5 1 0 1 4 4 9 -5
18 Pilica Białobrzegi 5 1 0 1 4 4 14 -10
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 8/9 sierpnia
Polonia Warszawa 1 - 1 Pelikan Łowicz
Energia Kozienice 0 - 2 Start Otwock
Warta Działoszyn 2 - 2 Broń Radom
Ursus Warszawa 1 - 0 Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błękitni Raciąż 1 - 3 ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 - 1 Oskar Przysucha
Termy Ner Poddębice 0 - 0 Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 - 1 Pilica Białobrzegi

2. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 15/16 sierpnia
Start Otwock 2 - 1 Błękitni Raciąż
Legia II Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 2 Energia Kozienice
Broń Radom 2 - 2 Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łódź 2 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz 1 - 0 Polonia Warszawa
Warta Działoszyn 0 - 1 Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz 2 - 2 Termy Ner Poddębice

3. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 22/23 sierpnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa 5 - 0 Warta Działoszyn
Energia Kozienice 1 - 2 Legia II Warszawa
Błękitni Raciąż 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 0 - 1 Broń Radom
Termy Ner Poddębice 1 - 1 Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 ŁKS Łódź
Oskar Przysucha 3 - 1 Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 Start Otwock

4. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 26 sierpnia
Start Otwock 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa 0 - 0 Błękitni Raciąż
Pelikan Łowicz 2 - 1 Energia Kozienice
Warta Sieradz 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 1 - 1 Pilica Białobrzegi
ŁKS Łódź 6 - 2 Oskar Przysucha
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Działoszyn 2 - 0 Termy Ner Poddębice
Ursus Warszawa 1 - 2 Polonia Warszawa

5. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 29/30 sierpnia
Energia Kozienice 0 - 1 Warta Sieradz
Błękitni Raciąż 0 - 0 Pelikan Łowicz
Termy Ner Poddębice 2 - 1 Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha 1 - 2 Start Otwock
Pilica Białobrzegi 1 - 2 ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 Warta Działoszyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 4 - 0 Broń Radom

6. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 5/6 września
Legia II Warszawa ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom ? - ? ŁKS Łódź
Warta Sieradz ? - ? Błękitni Raciąż
Start Otwock ? - ? Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Oskar Przysucha
Warta Działoszyn ? - ? Energia Kozienice
Pelikan Łowicz ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa ? - ? Termy Ner Poddębice

7. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 12/13 września
Termy Ner Poddębice ? - ? Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Polonia Warszawa
Energia Kozienice ? - ? Ursus Warszawa
Błękitni Raciąż ? - ? Warta Działoszyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Pelikan Łowicz
Oskar Przysucha ? - ? Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łódź ? - ? Start Otwock

8. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 19/20 września
Broń Radom ? - ? Start Otwock
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? ŁKS Łódź
Legia II Warszawa ? - ? Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz ? - ? Oskar Przysucha
Warta Sieradz ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Działoszyn ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa ? - ? Błękitni Raciąż
Polonia Warszawa ? - ? Energia Kozienice
Termy Ner Poddębice ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki

9. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 23 września
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Broń Radom
Energia Kozienice ? - ? Termy Ner Poddębice
Błękitni Raciąż ? - ? Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Warta Działoszyn
Oskar Przysucha ? - ? Warta Sieradz
Pilica Białobrzegi ? - ? Pelikan Łowicz
ŁKS Łódź ? - ? Legia II Warszawa
Start Otwock ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki

10. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 26/27 września
Broń Radom ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa ? - ? Start Otwock
Pelikan Łowicz ? - ? ŁKS Łódź
Warta Sieradz ? - ? Pilica Białobrzegi
Warta Działoszyn ? - ? Oskar Przysucha
Ursus Warszawa ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Termy Ner Poddębice ? - ? Błękitni Raciąż
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Energia Kozienice

11. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 3/4 października
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Polonia Warszawa
Oskar Przysucha ? - ? Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi ? - ? Warta Działoszyn
ŁKS Łódź ? - ? Warta Sieradz
Start Otwock ? - ? Pelikan Łowicz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Legia II Warszawa
Energia Kozienice ? - ? Broń Radom
Błękitni Raciąż ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Termy Ner Poddębice

12. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 10/11 października
Broń Radom ? - ? Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Sieradz ? - ? Start Otwock
Warta Działoszyn ? - ? ŁKS Łódź
Ursus Warszawa ? - ? Pilica Białobrzegi
Polonia Warszawa ? - ? Oskar Przysucha
Termy Ner Poddębice ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Energia Kozienice ? - ? Błękitni Raciąż

13. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 17/18 października
Błękitni Raciąż ? - ? Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Energia Kozienice
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Oskar Przysucha ? - ? Termy Ner Poddębice
Pilica Białobrzegi ? - ? Polonia Warszawa
ŁKS Łódź ? - ? Ursus Warszawa
Start Otwock ? - ? Warta Działoszyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Warta Sieradz
Legia II Warszawa ? - ? Pelikan Łowicz

14. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 24/25 października
Broń Radom ? - ? Pelikan Łowicz
Warta Sieradz ? - ? Legia II Warszawa
Warta Działoszyn ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa ? - ? Start Otwock
Polonia Warszawa ? - ? ŁKS Łódź
Termy Ner Poddębice ? - ? Pilica Białobrzegi
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? Oskar Przysucha
Energia Kozienice ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki
Błękitni Raciąż ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki

15. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 7/8 listopada
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Błękitni Raciąż
Oskar Przysucha ? - ? Energia Kozienice
Pilica Białobrzegi ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS Łódź ? - ? Termy Ner Poddębice
Start Otwock ? - ? Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Ursus Warszawa
Legia II Warszawa ? - ? Warta Działoszyn
Pelikan Łowicz ? - ? Warta Sieradz

16. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 11 listopada
Broń Radom ? - ? Warta Sieradz
Warta Działoszyn ? - ? Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa ? - ? Legia II Warszawa
Polonia Warszawa ? - ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Termy Ner Poddębice ? - ? Start Otwock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? - ? ŁKS Łódź
Energia Kozienice ? - ? Pilica Białobrzegi
Błękitni Raciąż ? - ? Oskar Przysucha
Lechia Tomaszów Mazowiecki ? - ? Sokół Aleksandrów Łódzki

17. kolejka - III liga łódzko-mazowiecka 14/15 listopada
Sokół Aleksandrów Łódzki ? - ? Broń Radom
Oskar Przysucha ? - ? Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi ? - ? Błękitni Raciąż
ŁKS Łódź ? - ? Energia Kozienice
Start Otwock ? - ? Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Termy Ner Poddębice
Legia II Warszawa ? - ? Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz ? - ? Ursus Warszawa
Warta Sieradz ? - ? Warta Działoszyn


Inne terminarze / wyniki
czas l: 0.31632995605469