TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga lubelsko-podkarpacka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Motor Lublin 6 15 5 0 1 13 4 9
2 Resovia Rzeszów 6 14 4 2 0 11 4 7
3 Lublinianka Lublin 6 14 4 2 0 11 5 6
4 Stal Rzeszów 5 12 4 0 1 9 2 7
5 Avia Świdnik 6 12 4 0 2 12 6 6
6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 11 3 2 1 7 5 2
7 Karpaty Krosno 6 10 3 1 2 10 7 3
8 Polonia Przemyśl 6 9 3 0 3 8 6 2
9 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 8 2 2 2 8 7 1
10 Sokół Sieniawa 6 8 2 2 2 8 10 -2
11 Piast Tuczempy 6 8 2 2 2 6 8 -2
12 JKS Jarosław 6 6 1 3 2 6 5 1
13 Izolator Boguchwała 6 6 2 0 4 8 14 -6
14 Lewart Lubartów 6 5 1 2 3 8 9 -1
15 Chełmianka Chełm 6 5 1 2 3 6 9 -3
16 Orzeł Przeworsk 6 4 1 1 4 9 11 -2
17 Orlęta Radzyń Podlaski 6 4 1 1 4 8 11 -3
18 AMSPN Hetman Zamość 7 0 0 0 7 3 28 -25
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 8/9 sierpnia
Karpaty Krosno 0 - 1 Resovia Rzeszów
Izolator Boguchwała 1 - 0 Polonia Przemyśl
JKS Jarosław 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów 1 - 0 Avia Świdnik
AMSPN Hetman Zamość 1 - 3 Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Lublinianka Lublin
Motor Lublin 3 - 1 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orzeł Przeworsk

2. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 12 sierpnia
Chełmianka Chełm 1 - 2 Lublinianka Lublin
Piast Tuczempy 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik 2 - 0 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 4 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 0 - 3 JKS Jarosław
Lewart Lubartów 0 - 2 Izolator Boguchwała
Resovia Rzeszów 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk 5 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Motor Lublin 1 - 0 Karpaty Krosno

3. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 15/16 sierpnia
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała 1 - 2 Resovia Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 1 Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno 2 - 0 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Motor Lublin
JKS Jarosław 0 - 0 Lewart Lubartów
Stal Rzeszów 2 - 1 Polonia Przemyśl
Lublinianka Lublin 3 - 0 Piast Tuczempy
AMSPN Hetman Zamość 0 - 3 Avia Świdnik

4. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 22/23 sierpnia
Chełmianka Chełm 1 - 1 Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Lublinianka Lublin
Avia Świdnik 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Polonia Przemyśl 2 - 0 Sokół Sieniawa
Resovia Rzeszów 1 - 0 JKS Jarosław
Motor Lublin 6 - 1 Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 0 AMSPN Hetman Zamość
Lewart Lubartów 0 - 2 Stal Rzeszów

5. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 26 sierpnia
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała 3 - 4 Karpaty Krosno
JKS Jarosław 1 - 2 Motor Lublin
Sokół Sieniawa 2 - 2 Lewart Lubartów
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Piast Tuczempy 1 - 0 Orzeł Przeworsk
Lublinianka Lublin 3 - 2 Avia Świdnik
Stal Rzeszów ? - ? Resovia Rzeszów

6. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 29/30 sierpnia
Resovia Rzeszów 2 - 2 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno 1 - 1 JKS Jarosław
Motor Lublin 1 - 0 Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm 3 - 1 Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik 3 - 1 Piast Tuczempy
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 5 - 1 AMSPN Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 0 Izolator Boguchwała

7. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 5/6 września
AMSPN Hetman Zamość 0 - 4 Resovia Rzeszów
Piast Tuczempy ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk ? - ? Avia Świdnik
Izolator Boguchwała ? - ? Chełmianka Chełm
JKS Jarosław ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Rzeszów ? - ? Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa ? - ? Motor Lublin
Lublinianka Lublin ? - ? Polonia Przemyśl

8. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 9 września
Chełmianka Chełm ? - ? Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl ? - ? Piast Tuczempy
Lewart Lubartów ? - ? Lublinianka Lublin
Resovia Rzeszów ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin ? - ? AMSPN Hetman Zamość
Karpaty Krosno ? - ? Sokół Sieniawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała ? - ? JKS Jarosław

9. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 12/13 września
JKS Jarosław ? - ? Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów ? - ? Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
AMSPN Hetman Zamość ? - ? Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Motor Lublin
Lublinianka Lublin ? - ? Resovia Rzeszów
Piast Tuczempy ? - ? Lewart Lubartów
Orzeł Przeworsk ? - ? Polonia Przemyśl
Avia Świdnik ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski

10. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 19/20 września
Chełmianka Chełm ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Polonia Przemyśl ? - ? Avia Świdnik
Lewart Lubartów ? - ? Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów ? - ? Piast Tuczempy
Motor Lublin ? - ? Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? AMSPN Hetman Zamość
Izolator Boguchwała ? - ? Sokół Sieniawa
JKS Jarosław ? - ? Stal Rzeszów

11. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 26/27 września
Stal Rzeszów ? - ? Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa ? - ? JKS Jarosław
AMSPN Hetman Zamość ? - ? Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin ? - ? Karpaty Krosno
Piast Tuczempy ? - ? Motor Lublin
Orzeł Przeworsk ? - ? Resovia Rzeszów
Avia Świdnik ? - ? Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Polonia Przemyśl

12. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 3/4 października
Chełmianka Chełm ? - ? Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Rzeszów ? - ? Avia Świdnik
Motor Lublin ? - ? Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno ? - ? Piast Tuczempy
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław ? - ? AMSPN Hetman Zamość
Stal Rzeszów ? - ? Sokół Sieniawa

13. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 10/11 października
Sokół Sieniawa ? - ? Chełmianka Chełm
AMSPN Hetman Zamość ? - ? Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? JKS Jarosław
Lublinianka Lublin ? - ? Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk ? - ? Karpaty Krosno
Avia Świdnik ? - ? Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Resovia Rzeszów
Polonia Przemyśl ? - ? Lewart Lubartów

14. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 17/18 października
Chełmianka Chełm ? - ? Lewart Lubartów
Resovia Rzeszów ? - ? Polonia Przemyśl
Motor Lublin ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno ? - ? Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała ? - ? Piast Tuczempy
JKS Jarosław ? - ? Lublinianka Lublin
Stal Rzeszów ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa ? - ? AMSPN Hetman Zamość

15. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 24/25 października
AMSPN Hetman Zamość ? - ? Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Sokół Sieniawa
Lublinianka Lublin ? - ? Stal Rzeszów
Piast Tuczempy ? - ? JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk ? - ? Izolator Boguchwała
Avia Świdnik ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl ? - ? Motor Lublin
Lewart Lubartów ? - ? Resovia Rzeszów

16. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 31 października
Chełmianka Chełm ? - ? Resovia Rzeszów
Motor Lublin ? - ? Lewart Lubartów
Karpaty Krosno ? - ? Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała ? - ? Avia Świdnik
JKS Jarosław ? - ? Orzeł Przeworsk
Stal Rzeszów ? - ? Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa ? - ? Lublinianka Lublin
AMSPN Hetman Zamość ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska

17. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 7/8 listopada
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin ? - ? AMSPN Hetman Zamość
Piast Tuczempy ? - ? Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk ? - ? Stal Rzeszów
Avia Świdnik ? - ? JKS Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów ? - ? Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów ? - ? Motor Lublin

18. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 11 listopada
Chełmianka Chełm ? - ? Motor Lublin
Resovia Rzeszów ? - ? Karpaty Krosno
Lewart Lubartów ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polonia Przemyśl ? - ? Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? JKS Jarosław
Avia Świdnik ? - ? Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk ? - ? Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy ? - ? AMSPN Hetman Zamość
Lublinianka Lublin ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska

19. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 14/15 listopada
Lublinianka Lublin ? - ? Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Piast Tuczempy
AMSPN Hetman Zamość ? - ? Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa ? - ? Avia Świdnik
Stal Rzeszów ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław ? - ? Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała ? - ? Lewart Lubartów
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno ? - ? Motor Lublin


Inne terminarze / wyniki
czas l: 0.24635195732117