TERMINARZ / WYNIKI Sezon:


Statystyki dla "III liga lubelsko-podkarpacka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Lublinianka Lublin 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Motor Lublin 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Resovia Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Chełmianka Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Stal Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Avia Świdnik 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Izolator Boguchwała 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Karpaty Krosno 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Podlasie Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hetman Żółkiewka 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wisłoka Dębica 0 0 0 0 0 0 0 0
13 JKS Jarosław 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Orzeł Przeworsk 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Sokół Sieniawa 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Wólczanka Wólka Pełkińska 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Orlęta Radzyń Podlaski 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Stal Kraśnik 0 0 0 0 0 0 0 0
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 9/10 sierpnia
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Avia Świdnik
Izolator Boguchwała ? - ? Chełmianka Chełm
Motor Lublin ? - ? Resovia Rzeszów
Stal Kraśnik ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman Żółkiewka ? - ? JKS Jarosław
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk ? - ? Lublinianka Lublin
Stal Rzeszów ? - ? Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Wisłoka Dębica

2. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 13 sierpnia
Sokół Sieniawa ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin ? - ? Stal Rzeszów
Karpaty Krosno ? - ? Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Hetman Żółkiewka
Resovia Rzeszów ? - ? Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm ? - ? Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Izolator Boguchwała
Wisłoka Dębica ? - ? Avia Świdnik

3. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 16/17 sierpnia
Motor Lublin ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik ? - ? Chełmianka Chełm
Hetman Żółkiewka ? - ? Resovia Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk ? - ? JKS Jarosław
Stal Rzeszów ? - ? Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Lublinianka Lublin
Wisłoka Dębica ? - ? Sokół Sieniawa
Avia Świdnik ? - ? Izolator Boguchwała

4. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 23/24 sierpnia
Avia Świdnik ? - ? Sokół Sieniawa
Lublinianka Lublin ? - ? Wisłoka Dębica
Karpaty Krosno ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław ? - ? Stal Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm ? - ? Hetman Żółkiewka
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała ? - ? Motor Lublin

5. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 30/31 sierpnia
Motor Lublin ? - ? Avia Świdnik
Stal Kraśnik ? - ? Izolator Boguchwała
Hetman Żółkiewka ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk ? - ? Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? JKS Jarosław
Wisłoka Dębica ? - ? Karpaty Krosno
Sokół Sieniawa ? - ? Lublinianka Lublin

6. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 6/7 września
Avia Świdnik ? - ? Lublinianka Lublin
Karpaty Krosno ? - ? Sokół Sieniawa
JKS Jarosław ? - ? Wisłoka Dębica
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Rzeszów ? - ? Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm ? - ? Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała ? - ? Hetman Żółkiewka
Motor Lublin ? - ? Stal Kraśnik

7. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 10 września
Orzeł Przeworsk ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów ? - ? Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Resovia Rzeszów
Wisłoka Dębica ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa ? - ? JKS Jarosław
Lublinianka Lublin ? - ? Karpaty Krosno
Stal Kraśnik ? - ? Avia Świdnik
Hetman Żółkiewka ? - ? Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Izolator Boguchwała

8. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 13/14 września
Avia Świdnik ? - ? Karpaty Krosno
JKS Jarosław ? - ? Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Sokół Sieniawa
Resovia Rzeszów ? - ? Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała ? - ? Orzeł Przeworsk
Motor Lublin ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik ? - ? Hetman Żółkiewka

9. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 20/21 września
Hetman Żółkiewka ? - ? Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk ? - ? Motor Lublin
Stal Rzeszów ? - ? Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica ? - ? Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa ? - ? Resovia Rzeszów
Lublinianka Lublin ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno ? - ? JKS Jarosław

10. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 27/28 września
Avia Świdnik ? - ? JKS Jarosław
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów ? - ? Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm ? - ? Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin ? - ? Stal Rzeszów
Stal Kraśnik ? - ? Orzeł Przeworsk
Hetman Żółkiewka ? - ? Podlasie Biała Podlaska

11. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 4/5 października
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk ? - ? Hetman Żółkiewka
Stal Rzeszów ? - ? Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Motor Lublin
Wisłoka Dębica ? - ? Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Lublinianka Lublin ? - ? Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno ? - ? Resovia Rzeszów
JKS Jarosław ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski

12. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 11/12 października
Avia Świdnik ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Resovia Rzeszów ? - ? JKS Jarosław
Chełmianka Chełm ? - ? Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Lublinianka Lublin
Izolator Boguchwała ? - ? Sokół Sieniawa
Motor Lublin ? - ? Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Hetman Żółkiewka ? - ? Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Orzeł Przeworsk

13. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 18/19 października
Orzeł Przeworsk ? - ? Avia Świdnik
Stal Rzeszów ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Hetman Żółkiewka
Wisłoka Dębica ? - ? Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa ? - ? Motor Lublin
Lublinianka Lublin ? - ? Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław ? - ? Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Resovia Rzeszów

14. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 25/26 paźdzernika
Avia Świdnik ? - ? Resovia Rzeszów
Chełmianka Chełm ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? JKS Jarosław
Izolator Boguchwała ? - ? Karpaty Krosno
Motor Lublin ? - ? Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik ? - ? Sokół Sieniawa
Hetman Żółkiewka ? - ? Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk ? - ? Stal Rzeszów

15. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 2 listopada
Stal Rzeszów ? - ? Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Orzeł Przeworsk
Wisłoka Dębica ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa ? - ? Hetman Żółkiewka
Lublinianka Lublin ? - ? Stal Kraśnik
Karpaty Krosno ? - ? Motor Lublin
JKS Jarosław ? - ? Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia Rzeszów ? - ? Chełmianka Chełm

16. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 8/9 listopada
Avia Świdnik ? - ? Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Resovia Rzeszów
Izolator Boguchwała ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin ? - ? JKS Jarosław
Stal Kraśnik ? - ? Karpaty Krosno
Hetman Żółkiewka ? - ? Lublinianka Lublin
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk ? - ? Wisłoka Dębica
Stal Rzeszów ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski

17. kolejka - III liga lubelsko-podkarpacka 11 listopada
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Avia Świdnik
Wisłoka Dębica ? - ? Stal II Rzeszów
Sokół Sieniawa ? - ? Orzeł Przeworsk
Lublinianka Lublin ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno ? - ? Hetman Żółkiewka
JKS Jarosław ? - ? Stal Kraśnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Motor Lublin
Resovia Rzeszów ? - ? Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska


Inne terminarze / wyniki
Copyrights©PolskieLigi.net
Jesteśmy w sieciach społecznościowych:
czas l: 0.58340311050415